Ski » Arrangement » Bråttåbjønn 2005

Bråttåbjønn 2005

13.04.2005 19:47

Bråttåbjønn 2005 vil bli avholdt søndag 26 juni ved vannspeilet

Det vil bli muligheter for stafett og indiviuell konkurranse.

Resultatliste Bråttåbjønnj 2004

 

Damer:

  1. Maud Klingan Martinsen, Orkla CK                                         27,19

 

Herrer:

1.   Andreas Berbu, Svorkmo/NOI                                                   19,57

  1. Juan Miguel Rodrigues, Nike                                                     20,01
  2. Stig Rune Oddli , Orkla CK                                                        21,42
  3. Anders Ustad, Orkla FK                                                             22,11
  4. Thor Zevgren, Orkanger IF                                                        22,27
  5. Trygve Dybdahl, Orkanger IF                                                    23,19
  6. Joar Syrstadeng, Evejnsgrenda IBK                                          23,25
  7. Ivar Nerhoel, Orkdal IL                                                              23,37
  8. Brage Kjøren, Glimt                                                                    24,18
  9. Nils Høeg, Orkanger IF                                                              25,21
  10. Olav Rostad, Orkanger IF                                                          25,54
  11. Tormod Løkken, Orkanger IF                                                    26,20
  12. Johan Olav Wiggen, Orkla CK                                                   26,23
  13. Eystein Løkken, Orkanger IF                                                     29,11

 

 

Bråttåbjønn – stafett.

 

  1. Svorkmo/NOI

Jo Krogstad Valseth, Kristian Jørgensen, Tore Blokkum

  1. Thermo-Mardahl  (Orkanger)

Geir Mardahl, Erik Mosbakk, Per Inge Holstad

  1. Nykonfirmantene (Orkanger)

Eirik Torblå, Ulf Bråten, Tore Salvesen

  1. Staveli brothers, (Orkanger)

Joar Staveli, Hugo Staveli, Terje Staveli

  1. 3T (Orkanger)

Lise Solem, Stig Rune Oddli, Sissel Krangsås

  1. Cubakrisen (Orkanger)

Raymond Sundli, Åse Walstad, Juan Miguel Rodrigues

  1. ODV (Fannrem)

Svenn Karlsen, Rune Johansen, Dag Atle Lommundal

  1. Barnehagene m/sponsoren (Gjølme)

Kristin Lian, Elisabeth Bakkenl, Kari Holseth

8.   Gutta fra Hell (Orkanger)

      Håkon Sletvold, Andreas Rindal, Morten Holseth

10. Føden (Orkanger)

      Karin Sandhaugen, Sigrid Torblå, Laila Løfshus

11. Rimi (Orkanger)

      Kenneth Kattem, Øyvind Bakken, Torunn Bakken

 

NB. Stafett er gjennomført uten tidtaking.